Europa Cup, czyli najbardziej wyczekiwane, największe i najbardziej prestiżowe wydarzenie w świecie florystyki. Mistrzostwa Europy we florystyce odbywają się po raz pierwszy w Polsce, a ściślej ujmując w Katowicach. Organizatorzy wyznaczyli 3 dni (od 5 do 7 czerwca 2020 roku) na zrealizowanie całego planu. Mistrzostwa odbędą się w nowoczesnym obiekcie, jakim jest Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach.

Ile kosztują bilety na Europa Cup 2020?

Bilety na Mistrzostwa florystyki można zakupić już na oficjalniej stronie internetowej wydarzenia: europacup2020.eu. Ile kosztują bilety i czy można kupić na pojedyncze, wybrane dni?

Cennik biletów na Europa Cup 2020:

Jednodniowy bilet 170 - wstęp możliwy tylko jednego, wybranego dnia 5 lub 6 czerwca. Gwarantuje wejście na Mistrzostwa, pokazy florystyczne z cyklu „4 części świata” branżowe panele dyskusyjne oraz seminaria. Zakup takiego bilety daje również możliwość wstępu na strefę wystawców i do restauracji.

Bilet na dwa dni Mistrzostw 300 - udział w Europa Cup w dniach 5 i 6 czerwca. Obejmuje uczestnictwo w Mistrzostwach Europy, pokazy florystyczne z cyklu „4 części świata”, możliwość wstępu na strefę wystawców na seminaria i do restauracji.

Bilet na sam pokaz „Masters of Masters” 260 - dotyczy konkretnie dnia 5 czerwca i wejścia na pokaz „Masters of Masters” z byłymi mistrzami Europy w piątek wieczorem.

Bilet na wszystkie wydarzenia Europa Cup 1700 - daje pełen ostęp do wszystkich wydarzeń w ciągu trzech dni trwania Mistrzostw 5,6 i 7 czerwca 2020 r. Mistrzostwa, Pokazy „4 części świata”, branżowy panel dyskusyjny i seminarium, wstęp do strefy wystawców i restauracji, wejście na wystawę z wszystkimi pracami z pokazów + pokaz „Masters of Masters”
+ wstęp na ekskluzywną Galę Finałową oraz afterparty!

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz