Dzień darmowej dostawy to akcja, której celem jest promowanie zakupów internetowych w Polsce. Pomysł na tego typu promocje przywędrował do nas ze Stanów Zjednoczonych, gdzie jest znany pod nazwą Free Schipping Day i jest organizowany od 2008 roku. Pomysł ten szybko przyjął się również w Polsce i z roku na rok w akcji bierze udział coraz więcej sklepów internetowych.

Florysta24.pl również włącza się w tegoroczną akcję. Już 5 grudnia w naszym sklepie florystycznym wszyscy klienci będą mogli zrobić zakupy, nie ponosząc kosztów dostawy.

Nie przegap okazji i zrób zakupy w naszym sklepie internetowym, z artykułami florystycznymi nie płacąc za wysyłkę na terenie całej Polski. Akcja rozpocznie się już w środę minutę po północy, a zakończy w tym samym dniu o 23:59. Minimalna kwota zamówienia 20 zł.

Promocja obowiązuje jedynie w środę 5 grudnia 2018 r. Gorąco zachęcamy do zrobienia zakupów właśnie wtedy i cieszenia się najlepszymi artykułami florystycznymi bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wysyłką.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz