Black Friday zwany również czarnym piątkiem to największy dzień wyprzedaży w całym roku. Zapoczątkowany i obchodzony przede wszystkim w Stanach. Przyjął się również w Polsce i obchodzony jest w ostatni piątek listopada. Wyprzedaże w Black Friday uznawane są za największe promocje pojawiające się w sklepach. Z każdym rokiem akcja staje się coraz bardziej znana.

Florysta24 dołącza do akcji wyprzedażowej.

Wszystkie ceny artykułów florystycznych zostaną poddane obniżce. W tym roku zaplanowaliśmy coś specjalnego. Zamiast jednego dnia Black Friday postanowiliśmy urządzić cały weekend niskich cen. Najniższe ceny na artykuły florystyczne przez cały weekend! Specjalnie dla naszych klientów tylko raz w roku Black Weekend.

Najniższe ceny na artykuły florystyczne na rynku zostały poddane specjalnej obniżce cenowej 30%. Od każdej ceny na akcesoria florystyczne, narzędzia, kwiaty sztuczne, dekoracje florystyczne itd. odejmujemy 30% wartości. Akcja trwa od czwartku od godziny 00:01 do niedzieli 23:59.

Wytypowaliśmy kilka najpopularniejszych artykułów florystycznych w sklepie Florysta24.

Dodatkowo wszystkie produkty z gąbki florystycznej suchej i gąbki florystycznej mokrej tańsze 10% tylko w Black Weekend i tylko na Florysta24.

Zapoznaj się z ofertą na najtańsze artykuły florystyczne na rynku.Kula mokra - 17 cm | 2szt. Victoria®
21,90 zł W magazynie


Zapytaj o więcej szczegółów pracownika Florysta24: 533 886 338.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz