Gąbka florystyczna w kostkach jest klasyką i stanowi podstawę wśród wyrobów z tego spienionego materiału. Florystyczna kostka wykorzystywana przez każdego florystę, ma ogromny potencjał, możliwości przerobienia i dostosowania jej pod każdego rodzaju kompozycje. Jest najchętniej kupowanym produktem z gąbki, także w naszej hurtowni florystycznej. Wykorzystywana do kompozycji z żywych roślin ciętych, kwiatów, liści i łodyg. Umieszczana w każdego rodzaju pojemnikach, misach, donicach i pudłach. Dzięki swojej strukturze w łatwy sposób nabiera każdy pożądany kształt, wystarczy ją przyciąć za pomocą ostrego noża florystycznego.

gabka florystyczna

25 rocznica Victoria® - polskiego producenta gąbki florystycznej

Victoria® - jedyny producent gąbki florystycznej w Polsce, raz na jakiś czas wprowadza zmiany w swoich produktach lub wypuszcza imitowane wersje pierwotnych, sprawdzonych już produktów. W związku z faktem, iż firma istnieje na rynku od 1994 r. i właśnie obchodzi swoją 25 rocznicę, pojawiły się nowe opakowania klasycznej gąbki mokrej. Mokra kostka florystyczna występuje standardowo w opakowaniu kartonowym, mieszczącym 20 szt. spienionego produktu. W tej chwili znajdziecie nieco inny wygląd katonów zawierający dodatkowe sztuki gąbki florystycznej.

gąbka florystyczna mokra

Promocja Gąbki florystycznej

Do wyczerpania zapasów, karton mokrej kostki florystycznej będzie powiększony o 4 sztuki. Opakowanie 24 szt. mokrej gąbki florystycznej to koszt 31,90 zł. Nowe promocyjne opakowanie klasycznej gąbki to 4 sztuki produktu więcej, które możesz wykorzystać w swoich florystycznych pracach. Jedna kostka to koszt 1,33 zł. Wcześniej kostka gąbki wynosiła 1,50 zł.

mokra gąbka florystyczna

Jak moczyć gąbkę florystyczną?

Proces moczenia zielonej pianki florystycznej nie należy do skomplikowanych. Potrzebujesz jedynie odpowiednio dobranej miski lub innego naczynia, tak aby było większe od elementu z pianki, który planujesz umieścić. Chłodną wodę (możesz dodać do niej odżywkę do kwiatów ciętych). Do przygotowanej wcześniej misy z wodą włóż kawałek pinki. Połóż delikatnie na powierzchni wody i zaczekaj aż opadnie na dno. Nie dociskaj produktu, zaczekaj, aż sam opadnie! Dokładne wskazówki dotyczące gąbki i sposobu jej moczenia znajdziesz we wpisie : "Jak używać gąbki florystycznej?"

Powiązane produkty

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz