Najczęściej kupowane

Kategorie

Informacje

Producenci

Brak producentów

Nowe produkty

Promocje

Dostawcy

Brak dostawców

News

Wieniec w kształcie krzyża na święto zmarłych

Wyjątkowe wieńce wykonane na krzyży z gąbki florystycznej mokrej.
Czytaj dalej
Fartuch florystyczny

Dlaczego każdy florysta powinien nosić fartuch florystyczny?
Czytaj dalej
Jak zrobić bukiet z hortensji?

Jak stworzyć bukiet z jednym z najciekawszych kwiatów jakim jest hortensja? Hortensja dzięki swojemu bujnemu wyglądowi doskonale sprawdza się w bukietach z małą ilością dodatków.
Czytaj dalej
Kwiaty w gąbce florystycznej

Jak zrobić dekoracje z kwiatów w gąbce florystycznej? Kilku minutowy instruktarz, który może Ci stworzyć dekoracje z kwiatów w gąbce florystycznej.
Czytaj dalej
Gąbka florystyczna - inspiracje

Gąbka florystyczna uznana jest za jeden z podstawowych i niezbędnych elementów przy pracy każdego florysty. Do stworzenia wspaniałej kompozycji kwiatowej, zwłaszcza tej niekonwencjonalnej, gąbka florystyczna okaże się bardzo pomocnym artykułem. Jak już wiecie, przedłuża ona piękno kwiatów, ale przede wszystkim ułatwia wykonanie stabilnej dekoracji i nadanie odpowiedniego kształt.
Czytaj dalej
Kwiaty sztuczne

Kwiaty sztuczne powróciły do mody? Sztuczne kwiaty do niedawna kojarzyły się z kiczem, bazarową jakością, czymś słabej jakości i nadającym się jedynie na nagrobki. W dzisiejszych czasach sztuczne kwiaty wracają do użytku i wpadają w gusta wielu wymagających fanów kwiatów. Kwiaty sztuczne w dobrej jakości do złudzenia przypominają te prawdziwe. To niesamowite jak jak bardzo naturalnie mogą wyglądać.
Czytaj dalej
Zasady pielęgnacji kwiatów cietych

Kwiaty są tak niezwykłe, że chętnie cieszymy oczy ich widokiem. Ich kusząca woń , zapach, kolory i kształty korzystnie wpływają na nasz nastrój. Floryści tworzą bukiety dekorując w ten sposób otoczenie lub sprawiając po prostu komuś przyjemność ich zachwycającym urokiem. Ich obecność ożywia dom i podkreśli naszą więź z naturą.
Czytaj dalej
Jak zwiększyć sprzedaż w Dzień Matki?

Dzień Matki to dzień w którym każdej mamie kupuje się kwiaty. Jest to tradycja i tak piękny gest, że jeszcze niczemu nie udało się go zastąpić. Kwiaty towarzyszą każdej uroczystości i są pięknym gestem okazującym sympatię i uczucia.
Czytaj dalej
Drut florystyczny

Sztuka układania kompozycji florystycznych dynamicznie się rozwija, aby sprostać oczekiwaniom florystów na rynek wprowadzane są nowe narzędzia oraz materiały pomocnicze ułatwiające pracę. Do jednych z najbardziej popularnych technik wykorzystywanych w bukieciarstwie zaliczamy drutowanie.
Czytaj dalej
Zastosowanie autocorso

Auto corso Artykuł florystyczny, umożliwiający dekoracje ślubną samochodu pary młodej. Wykonany jest z gąbki florystycznej umocowanej do przyssawki dzięki czemu z łatwością można ją umieścić i bezpiecznie usunąć np. z maski auta czy szyby.
Czytaj dalej