Stroiki świąteczne

Klimat świat Bożonarodzeniowych jest jednym z najpiękniejszych w całym roku. Oszronione gałązki drzew i choinek śnieg leżący pod stopami i pełno światełek rozświetlających domy i drzewka w ogrodach. Uwielbiamy tworzyć dekoracje Bożonarodzeniowe i wnosić je do domów. Każde dekoracje świąteczne wykonywane własnoręcznie, przynoszą ogromną satysfakcję. Ogólnodostępne artykuły pozwalają na proste i niezwykle stylowe wykonanie własnej dekoracji świątecznej.

Pomysł na dekoracje świąteczne

Załoga florysta24 postanowiła sprawdzić teorie „piękno w prostocie”. Nasza koleżanka z branży postanowiła wykonać stroik świąteczny z naszych artykułów florystycznych. Poświęcając na jego wykonanie kilka minut, stworzyła naprawdę klimatyczną i piękną dekorację świąteczną.Jakie artykuły florystyczne znajdują się w stroiki świątecznym?

- gałązki zimowa z szyszką

- gałązka jarzębiny

- suszone plastry pomarańczy

- mini flower box

- gąbka florystyczna sucha

- sznurek jutowy

Wykonanie dekoracji świątecznej

Do czerwonego mini flower boxa włożona została 1/3 gąbki florystycznej suchej. Ważne, żeby kawałek gąbki ciasno leżał w pudełku. Jeśli nie masz pod ręką suchej gąbki florystycznej dedykowanej do tworzenia kompozycji ze sztucznych kwiatów, użyj wyjątkowo kawałka mokrej gąbki florystycznej. Tak wygląda podstawa całej kompozycji świątecznej. Następnie włożono po kolei gałązki z szyszkami i jarzębiny. Dla podkręcenia świątecznego klimatu dwa plasterki suszonej pomarańczy. Białe ośnieżone gałązki i pomarańcze, z których można wyczuć jeszcze zapach, tworzą niezwykły świąteczny klimat. Na wykończenie i złamanie czerwonej barwy pudełka, całość obwiązano naturalnym sznurkiem jutowym zawiązanym na kokardę.

dekoracje świateczne

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz