Fartuch florystyczny to niezawodna ochrona odzieży każdego florysty. Fartuch jest niezbędnym okryciem ochronnym podczas pracy w kwiaciarni i pracowniach florystycznych. Pokrywa większą część ubrania florysty podczas pracy z roślinami.

Przy kontakcie z roślinnością i różnego rodzaju narzędziami czy akcesoriami takimi jak nożyczki, sekator czy klej florystyczny łatwo o zabrudzenie i zniszczenie ubrań. Kolce róż zaciągające ubrania, z którymi każdy z nas miał styczność nie raz. Fartuch florystyczny ma za zadanie przede wszystkim ochronić nasze ubrania, ale nas samych a dodatkowo ułatwić pracę. Dzięki specjalistycznemu materiałowi i przystosowanemu krojowi oraz kieszeniom mamy pewność, że wykonywana praca będzie znacznie przyjemniejsza, ergonomiczna i prostsza.

Fartuch dla florysty

Głównym zadaniem, które ma spełniać fartuch, jest oczywiście ochrona naszej odzieży oraz nas samych, łatwe przechowanie niezbędnych narzędzi, które musimy mieć zawsze pod ręką. Mocnymi argumentem, dlaczego warto nosić fartuch florystyczny, są również względy wizualne. Fartuch daję floryście profesjonalny i niebanalny wygląd.

Co powinien posiadać profesjonalny fartuch florystyczny?

Gruby i wytrzymały materiał odporny na intensywne użytkowanie to absolutna podstawa, jeśli chcemy się dobrze zabezpieczyć przed ostrymi narzędziami i kolcami, a także zabrudzeniami np. od kleju na gorąco. Fartuch powinien dopasować się do każdej sylwetki. Dzięki wiązaniom z tyłu oraz możliwości regulacji paska zakładanego na szyję, który można regulować przy pomocy metalowej klamerki, sprawia wrażenie szytego „na miarę". Bardzo istotne jest również to aby jak najbardziej ułatwiać swoją pracę, kiedy w natłoku obowiązków nie ma czasu na szukanie narzędzi, które nie tak trudno zgubić w nawarstwiających się dekoracjach, kwiatach i liściach. Niezwykle przydatne okażą się kieszenie, do których wejdą takie podstawowe akcesoria jak nożyczki, sekator czy nóż florystyczny. Na pewno borykacie się z zawieruszającym się wciąż długopisem, który w najbardziej nieodpowiednim momencie zapadł się pod ziemię. Mała kieszonka na piersi rozwiąże ten problem, pomieści w niej także wszystkie inne drobiazgi. Dodatkowo Fartuch florystyczny sprawi, że będziesz wyglądać i czuć się jak profesjonalny florysta, co wpłynie równie korzystnie na postrzeganie Cię wśród klientów.

Czym wyróżnia się fartuch florystyczny Florysta24?

Nasz profesjonalny fartuch florystyczny gwarantuje wysoki komfort pracy, ochronę odzieży przed zniszczeniem oraz wytrzymałość, dzięki której będzie Ci towarzyszył przez długi czas.

Materiał: 35% bawełna, 65% poliester

- posiada dwu-przegrodową funkcjonalną kieszeń o wymiarach 27 cm x 19 cm

- posiada kieszeń górną o wymiarach 16 cm x 8 cm idealną na długopis

- możliwość regulacji paska na szyi

- trwały materiał oraz kolor odporny na intensywne użytkowanie

fartuch florystyczny

fartuch florystyczny

fartuch florystyczny

fartuch florystyczny

fartuch florystyczny

fartuch florystyczny

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz