Dekorowanie w dzień Wielkanocy powinno być łatwe, przyjemne i warte uwagi - nie jest to skomplikowane zadanie. Wiemy o tym i dlatego opracowaliśmy tutaj nasze ulubione pomysły na dekoracje wielkanocne. Te bardzo proste, inspirujące projekty sprawią, że Twój dom będzie wyglądał pastelowo w krótkim czasie. Pełno tu wesołych kolorów wielkanocnych, świeżych wiosennych kwiatów i uroczych wielkanocnych rzemiosł, wraz z kształtami króliczka, motywami pisanek. Co więcej, z przyjemnością dowiesz się, że prawie wszystkie pomysły na majsterkowanie, które opracowaliśmy, są również doskonałymi prezentami wielkanocnymi. Jeśli szukasz czegoś dodatkowego, aby wpakować do wielkanocnych koszyków rodziny, te pomysły mogą okazać się idealne!

Oryginalne dekoracje wielkanocne

Do widzenia, tradycyjne jajka! Te spersonalizowane jajka są znacznie bardziej wyrafinowaną opcją i możesz je wytworzyć w mniej niż 15 minut. Użyj małego pędzla, aby zmiękczyć brązową farbę akrylową (rozcieńczoną odrobiną wody) na jajkach hodowlanych. Po wyschnięciu odręcznie inicjały każdego gościa złotym pisakiem.

Tak możesz udekorować serwetki w domu. Wystarczy zwinąć serwetkę i zawiązać ją sznurkiem lub cieniutkim drucikiem ozdobnym z kwiatkiem, lub gałązką. To nada świeżości dekoracji. Można użyć w tym celu kwiaty sztuczne lub naturalne, najlepiej jadalne, które nam sam koniec można dodać do posiłku lub przegryźć same. Jednym z kwiatów nadających się do spożycia jest fiołek wonny lub fiołek ogrodowy.

Nie wyrzucaj skorupek od jajek wykorzystywanych na wielkanocny posiłek! Zamiast tego przerób je, tworząc formy do parafiny (wosku), by stworzyć piękne świece. To bardzo łatwe! Wylej jajka przez niewielki otwór zrobiony na górze jajka. Rozgrzej świeczki bezbarwne lub kolorowe i zalej puste skorupki jajek. Umieść w nich knoty i poczekaj, aż wyschnie. Usuń skorupkę umieść dla fajnego efektu w wytłaczance i podpal.

Ten prosty wielkanocny wieniec łączy się w zaledwie kilka minut - przy użyciu materiałów, które znajdziesz w naszej hurtowni florystycznej tj.wstążka, bukszpan.

Komentarze (0)

Brak komentarzy w tym momencie.

Nowy komentarz