Ciotola średnia - podstawka biała | op. 2 szt. Victoria®

Średnica: 12 cm

Wysokość: 6 cm

Misa: 19 cm

Rodzaj gąbki: Zielona, mokra

Kolor podstawki: biały

Opakowanie: 2szt

16,20 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


new_releases
Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł (Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł)
 

Zamów dziś, a paczkę otrzymasz na następny dzień roboczy

 

Koszt dostawy kurierem - 16,00 zł

 

Masz 14 dni na zwrot produktu

Ciotola florystyczna

Jedna ze specjalistycznych gąbek florystycznych wykorzystywana do tworzenia kompozycji z kwiatów żywych. Ciotola jest to pianka florystyczna mokra o wymiarach 12 cm średnicy i wysokości 6 cm. Umieszczona na białej, plastikowej podstawce. Jej głównym celem jest przytrzymanie kwiatów tak, aby się nie przesuwały, łatwe nadanie formy kompozycji dzięki wyciętej już gąbce oraz zachowanie świeżości kwiatów przez dłuższy czas. Biała podstawka, której kształt imituje półmisek, dzięki wydrążonej przestrzeni na cylinder, przytrzymuje piankę z kwiatami, ograniczając jej ruchy po podstawce.

Przeznaczona do wykonywania dekoracji na różnego rodzaju okazje takie jak wesele czy komunia święta lub na stołach w restauracjach i domach. Jest elegancką formą dekoracji z kwiatów żywych. Gąbka w kształcie cylindra umieszczona w plastikowej formie na wzór misy stanowi wygodę podczas przenoszenia kompozycji oraz stabilność. Produkt sprzedawany w opakowaniu 2 szt.

Jest bardzo łatwa do użycia. Gąbkę florystyczną umieszczoną na półmisku należy wyciągnąć i zanurzyć w naczyniu z przygotowaną, chłodną wodą. Gdy gąbka opadnie samodzielnie na dno, wystarczy wyciągnąć, odczekać, aby spłynął nadmiar wody i umieścić w wyznaczonym na ciotoli miejscu. Później pozostaje już tylko wbicie wybranych kwiatów i łodyg liści, aby powstała piękna dekoracja np. na stół weselny.

VCIOTS

Komentarze

Napisz swoją opinię

Ciotola średnia - podstawka biała | op. 2 szt. Victoria®

Średnica: 12 cm

Wysokość: 6 cm

Misa: 19 cm

Rodzaj gąbki: Zielona, mokra

Kolor podstawki: biały

Opakowanie: 2szt

Napisz swoją opinię