Hurtownia florystyczna


Początek istnienia hurtowni florystycznej sięga do roku 1997. Od tego czasu firma nawiązała współpracę z ponad 2,5 tysiącami kontrahentów na terenie całej Polski. Hurtownia florystyczna zaczynała swoją działalność od sprzedaży Vanselling na terenie kraju. Naszym celem było zaopatrzenie kwiaciarni i pracowni florystycznych w artykuły florystyczne. Firma zajmuję się sprzedażą zarówno hurtową jak i detaliczną.

Sklep florystyczny online


Z biegiem lat, kiedy rynek zaczął się dynamicznie zmieniać, hurtownia florystyczna postanowiła wyjść na przeciw pojawiającym się wymaganiom i technologii. W 2008 r. rozszerzyła swoją działalność o sklep florystyczny online. Florysta24 dostarcza artykuły florystyczne do kwiaciarni, pracowni florystycznych i florystów pasjonatów. W swojej ofercie posiada min. szeroki wybór gąbki florystycznej, rafię włoską i drut florystyczny.

Nasz sklep florystyczny online to miejsce w którym kupisz artykuły florystyczne tanio, w dobrej jakości. Asortyment florystyczny wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia na sklepie. Decydując się na zakup w naszym sklepie florystycznym oszczędzasz czas i pieniądze. Zamówienie możesz złożyć w dowolnej chwili tak na prawdę w przerwie na kawę. Dodatkowo rejestrując się na stronie zostajesz uprzywilejowany do korzystania z 5% rabatu na cały asortyment. W nieustannie poszerzającej się ofercie sklepu znajdziecie państwo ponad 1200 artykułów florystycznych, narzędzi i dekoracji florystycznych. Firma wystawia faktury.

Najlepsze artykuły florystyczne

Sklep florystyczny onlinesklep florystyczny onlineartykuły florystyczne tanio

Gąbka florystyczna

Uznana za podstawę florystyki przy tworzeniu kompozycji kwiatowych.Dzielimy ją na gąbkę florystyczną mokrą i gąbkę florystyczną suchą.Wykorzystywana przy tworzeniu wieńców, konstrukcji kwiatowych i różnego rodzaju dekoracjach.Hurtownia florystyczna posiada szeroki wybór gąbki florystycznej.

Rafia włoska

Jednym z najlepiej sprzedających się artykułów w hurtowni florystycznej jest rafia włoska. Na sklepie florystycznym online znajdziecie państwo ponad 60 kolorów rafii jedno, dwu i kilku kolorowych. W ofercie znajduję się także rafia naturalna.

Drut florystyczny

Wykorzystywany przy drutowaniu kwiatów, tworzeniu kompozycji kwiatowych a także bukietów przy użyciu kwiatów wyrobowych. Hurtownia florystyczna online oferuje druty florystyczne w szerokim wyborze: druty wyrobowe, druty wtykowe, aluminiowe, cięte i nawijane na patyk.