Gąbka florystyczna

Idealnie nadaje się do wykorzystania w tworzeniu wszelkich kompozycji kwiatowych. Struktura umożliwia nadanie jej dowolnego kształtu poprzez przycinanie. Gąbka mokra przedłuża żywot kwiatów ciętych, łatwo chłonie wodę. Może zastąpić zwykły wazon.

Istnieje szeroki wybór gąbki mokrej oraz suchej w różnych formach. Od floretów , garnetów po kule krzyże, podstawki plastikowe z pianki a nawet z przyssawkami. W dzisiejszych czasach bez gąbki florystycznej nie wyobraża sobie pracy żaden florysta.

  • 29,90 zł W magazynie

    Gąbka mokra Wysokiej jakości gąbka / pianka florystyczna do układania kompozycji kwiatowych z żywych roślin. Doskonale nadaje się do układania dekoracji w naczyniach. Producent: Victoria®Wymiary: 23 x 11 x 8 cm W opakowaniu: 20 szt.

    29,90 zł
    W magazynie

Rafia włoska

Syntetyczna rafia, wyprodukowana we Włoszech. Szerokie zastosowanie w dziedzinie florystycznej i nie tylko. Świetnie sprawdza się również w zdobieniu wszelkiego rodzaju przedmiotów dekoracyjnych, pakowaniu prezentów czy nawet zdobieniu choinki świątecznej. Jej zastosowanie ma nieograniczoną ilość możliwości. Cechuje się dużą wytrzymałością i wydajnością. Szeroka gama kolorów.

Kora palmy naturalna

Szerokie zastosowanie w branży florystycznej. Może zostać użyta np. jako baza do tworzenia kompozycji kwiatowych, osłona donicy lub dekoracja wnętrza. Tworzywo całkowicie naturalne, współgrające z najnowszymi trendami we florystyce. Jest tworzywem doskonale sprawdzającym się we florystycznych trendach .

Lotos- susz kwiatu lotosu

Wykorzystywany w aranżacjach kwiatowych. Nadaję się również do dekoracji domu lub ożywienia terrarium. Produkt całkowicie naturalny.

Czaszka na świeczki T-light

Świecznik wykonany na podobieństwo czaszki, na jedyną lub dwie świeczki. Nadaje wystrojowi bardzo klimatyczny charakter. Idealnie wpisujący się gadżet w tematykę Halloween.

teścik