Na czas świat postanowiliśmy zaopatrzyć nasz sklep w wyjątkowe artykuły, które można wykorzystać do aranżacji świątecznych. Okres Bożonarodzeniowy sam w sobie ma ogrom magii, ale to dzięki detalom takim jak, lampki, stroiki, kwiaty podkreślamy piękno tego klimatu.

Wykorzystaliśmy kilka naszych produktów i w łatwy sposób stworzyliśmy przepiękną, świąteczną dekorację do użytku własnego.

Kluczowym jej elementem jest biała donica z satynową tasiemką. Wykorzystanie jej jak widać nie ogranicza się do tzw. Flower box i daje dożo możliwości w tworzeniu własnych kompozycji, w zależności od pomysłów.


https://florysta24.pl/glowna/1057-papierowa-donica-flowerbox.html

Biały i czerwony kolor bardzo kojarzy się z tym okresem, dodatkowo świetnie kontrastują ze sobą. Dlatego wybraliśmy do niej kwiaty gwiazdy betlejemskiej- czerwone.  


https://florysta24.pl/glowna/1033-gwiazda-betlejemska-czerwona.html?search_query=gwiazda&results=2

W łatwy i szybki sposób umieściliśmy na gotowych łodygach ze złotymi elementami ozdobnymi. Jego bazą jest drut, dzięki czemu wygniemy je bądź przytniemy w zamierzonym miejscu.


https://florysta24.pl/glowna/1056-lodyga.html

Całość trzyma się dzięki niezastąpionej w tego typu działaniach gąbce florystycznej. Sucha gąbka przeznaczona jest do układania kompozycji suchych, sztucznych kwiatów, nie wymaga wody. Gąbkę można łatwo wyciąć ostrym przedmiotem i wyregulować do kształtu naczynia, kosza lub inny przedmiotu.  


https://florysta24.pl/victoria/334-gabka-sucha-20-szt-op-victoria.html?search_query=gabka&results=120

Nie zapomnieliśmy o szczegółach! Na sam koniec, dopełnieniem całej pracy stała się kokarda wykonana ze wstążki satynowej czerwonej. 


https://florysta24.pl/wstazki-satynowe/936-wstazka-satynowa-25mm-x-32m-czerwony.html?search_query=wstazka&results=141

Efekt!

gwiaz4.JPG