Goździk - pomarańczowy
  • Goździk - pomarańczowy
  • Goździk - pomarańczowy
  • Goździk - pomarańczowy

Goździk - pomarańczowy

1,50 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24 godzin

Goździk na łodydze

Długość: 70 cm

Szerokość główki: 10 cm

Ilość
Wysyłka w 24 godziny

Do darmowej dostawy brakuje 300,00 zł (Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł)
  • Zamów dziś, a paczkę otrzymasz na następny dzień roboczy Zamów dziś, a paczkę otrzymasz na następny dzień roboczy
  • Koszt dostawy kurierem - 16,00 zł (wpłata) oraz 20,00 zł (pobranie) Koszt dostawy kurierem - 16,00 zł (wpłata) oraz 20,00 zł (pobranie)
  • Masz 14 dni na zwrot produktu Masz 14 dni na zwrot produktu

Goździki

Goździk w kolorze pomarańczowym stworzony z materiału sztucznego. Łodygę pokrywają małe liście charakterystyczne dla goździka. Łatwo ją wyginać a także przycinać za pomocą ostrego narzędzia np. sekatora. Goździk jest to wyjątkowej budowy kwiat, którego pąk złożony jest z licznych drobnych, płatków. Główka goździka sięga szerokości ok. 10 cm.

_DSC2283_1.JPG

Jeszcze jakiś czas temu goździki kojarzyły się z czasami PRL-u, kiedy to rozdawano je kobietą na dzień kobiet. Dziś powróciły do łask i wykorzystywane są coraz częściej do aranżacji i dekoracji florystycznych, a także mieszkań.

Goździk dzięki swojej smuklej łodydze z liśćmi o niewielkich rozmiarach, a także wyjątkowej strukturze kwiatu sprawia, że nadaje się on do eleganckich dekoracji kwiatowych, a także tych nowoczesnych.

Goździk sztuczny wykorzystywany do dekoracji wnętrz, tworzenia bukietów sztucznych i dekoracji zewnętrznych. Jest doskonałą alternatywą dla prawdziwych goździków. Wieczne kwiaty okazały się idealnym rozwiązaniem dla fanów kwiatów, aby mogli cieszyć się nimi przez cały rok. To także rozwiązanie, z którego szczęśliwie korzystają alergicy.

KP2
5 Przedmioty