Goździk - różowy
  • Goździk - różowy
  • Goździk - różowy
  • Goździk - różowy

Goździk - różowy

1,50 zł
Brutto

Goździk na łodydze

Długość: 70 cm

Szerokość główki: 10 cm

Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


Do darmowej dostawy brakuje 300,00 zł (Darmowa dostawa obowiązuje od 300,00 zł)
  • Zamów dziś, a paczkę otrzymasz na następny dzień roboczy Zamów dziś, a paczkę otrzymasz na następny dzień roboczy
  • Koszt dostawy kurierem - 16,00 zł (wpłata) oraz 20,00 zł (pobranie) Koszt dostawy kurierem - 16,00 zł (wpłata) oraz 20,00 zł (pobranie)
  • Masz 14 dni na zwrot produktu Masz 14 dni na zwrot produktu

Goździki

Goździk w kolorze różowym wykonany z materiału sztucznego. Łodyga pokryta jest liśćmi, łatwo ją wyginać a także przycinać za pomocą sekatora. Wyjątkowej budowy kwiat złożony z licznych drobnych, płatków. Główka goździka sięga szerokości ok. 10 cm.

goździk

Jeszcze jakiś czas temu goździki kojarzyły się z czasami PRL-u kiedy to rozdawano je kobietą na dzień kobiet. Dziś powróciły do łask i wykorzystywane są coraz częściej do aranżacji i dekoracji florystycznych a także mieszkań.

Goździk dzięki swojej smuklej łodydze z liśćmi o niewielkich rozmiarach, a także wyjątkowej strukturze kwiatu sprawia, że nadaje się on do eleganckich dekoracji kwiatowych a także tych nowoczesnych.

Goździk sztuczny wykorzystywany do dekoracji wnętrz, tworzenia bukietów sztucznych i dekoracji zewnętrznych. Jest doskonałą alternatywą dla prawdziwych goździków. Wieczne kwiaty okazały się idealnym rozwiązaniem dla fanów kwiatów, aby mogli cieszyć się nimi przez cały rok. To także rozwiązanie, z którego szczęśliwie korzystają alergicy.

KP2