Kalla - kwiat z łodygą 24 szt. op.

Kalla - kwiat z łodygą

Kolor - fiolet, pomarańczowy, różowy, fioletowy, zielony, żółty

Długość: 65 cm

Opakowanie: 24 szt

Materiał: pianka

189,00 zł
Brutto
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie


new_releases
Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł (Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł)
  • Zamów dziś, a paczkę otrzymasz na następny dzień roboczy Zamów dziś, a paczkę otrzymasz na następny dzień roboczy
  • Koszt dostawy kurierem - 16,00 zł Koszt dostawy kurierem - 16,00 zł
  • Masz 14 dni na zwrot produktu Masz 14 dni na zwrot produktu

Sztuczna kalla

Kalla to roślina o ładnych i barwnych kwiatostanach. Kalla kształtem porównywana do stożka, rozszerza się ku górze. Sztuczny kwiat kalla wykonany z materiału piankowego, który w dotyku przypomina żywy kwiat. Jest to też świetny materiał odzwierciedlający naturalny wygląd kwiatostanu. Są trąbkowate, jeden duży płatek jest okręcony wokół wydatnego słupka. Dzięki czemu kalle są tak oryginalne. Uroku dodają im także cieniowane kolory.

Kwiat został zabezpieczony plastikową wkładką, która zapobiega zgniataniu się kielicha podczas transportu. Dzięki temu kwiaty zachowują swój idealny kształt bez obaw, że zostaną spłaszczone. Po wyciągnięciu kwiatów z pudełka należy usunąć bezbarwny plastik zabezpieczający. Jeśli kwiaty są przeznaczone do wielorazowego użytku i będą ponownie chowane, zaleca się umieszczenie plastiku ponownie wewnątrz kwiatostanu.

sztuczna kalla

Sztuczna kalla umieszczona na plastikowej łodydze o długości 53 cm. Łodyga o grubości 1 cm utrzymuje kwiaty w pionie, jednak jest elastyczna i z łatwości przybiera nadaną jej pozycję. Kwiaty pozostawione na zewnątrz będą poruszały się na wietrze. Kwiaty można umieszczać w suchej gąbce florystycznej przeznaczonej do sztucznych kwiatów lub w różnego rodzaju pojemnikach i wazonach. Kala prezentuje się doskonale bez żadnych dodatków i liści.

kalla

Sztuczna kalla sprzedawana w naszej hurtowni florystycznej w zestawie 24 szt. W kartonie kalla na łodydze, bez liści, w kilku kolorach. Miks kalli zawiera 8 kolorów po 3 sztuki z każdego koloru.

kalla sztuczne kwiaty

Kwiat kalii wykorzystywany do tworzenia kompozycji florystycznych, dekoracji wewnętrznych i zewnętrznych. Wybierana najczęściej podczas robienia dekoracji weselnych sali. Umieszczana w szklanych wysokich naczyniach, stanowi piękną dekorację wnętrz mieszkań i biur.

fioletowa kalla

KP8

Komentarze

Napisz swoją opinię

Kalla - kwiat z łodygą 24 szt. op.

Kalla - kwiat z łodygą

Kolor - fiolet, pomarańczowy, różowy, fioletowy, zielony, żółty

Długość: 65 cm

Opakowanie: 24 szt

Materiał: pianka

Napisz swoją opinię