• Obniżka

Liście winogrona - omszałe op.12 szt.

Cieniowane liście winogrona

Długość łodygi: 70 cm

Kolor: zielony, ciemny+jasny

Rodzaj liścia: omszały

Ilość łodyg na gałęzi: 4

Opakowanie: 12 sztuk

59,00 zł
57,23 zł Zniżka 3%
Brutto Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

new_releases
Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł (Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł)
  • Zamów dziś, a paczkę otrzymasz na następny dzień roboczy Zamów dziś, a paczkę otrzymasz na następny dzień roboczy
  • Koszt dostawy kurierem - 16,00 zł Koszt dostawy kurierem - 16,00 zł
  • Masz 14 dni na zwrot produktu Masz 14 dni na zwrot produktu

Liście winogrona - sztuczne

Liść winogrona należy do najpowszechniejszego w dziedzinie florystyki i dekoratorstwa, przede wszystkim podczas tworzenia kompozycji sztucznych. Winogrono jest również najlepiej rozpoznawanym liściem. Posiada obszerne i rozłożyste liście, pokryte meszkiem, dzięki czemu sprawiają wrażenie bardzo naturalnych wizualnie, a także w dotyku. Liście winogrona na łodydze występują w 2 różnych odcieniach zieleni, jaśniejszego i ciemniejszego. Prezentują się bardzo ładnie i naturalnie a ich kolor jest cieniowany od jaśniejszego w środku po ciemniejszy na zewnętrznej części liścia.

Liście zostały umieszczone na łodygach wykonanych z drutu florystycznego, a następnie pokryte plastikową powłoczką, której zadaniem jest poprawa estetyki łodygi oraz ochrona dłoni przed drutem. Najdłuższa łodyga posiada około 70 cm długości. Do niej przyłączone są kolejne dwie łodygi z liśćmi rozchodzące się na boki. Każda z łodyg posiada liczne pędy liści w dwóch odcieniach zieleni.

Sztuczne liście winogrona, dzięki dopracowanym szczegółom takim jak kolor, cieniowanie, materiał i jego struktura, w dużym stopniu odzwierciedlają żywe liście i wyglądają bardzo naturalnie. Omszałe liście winogrona wykorzystywane we florystyce do tworzenia kompozycji i stroików. Odgrywają rolę wypełniaczy w najróżniejszych aranżacjach i dekoracjach. Wykorzystywane są do dekorowania pomieszczeń i miejsc, gdzie organizowane są imprezy tematyczne. Bardzo często używane przy sesjach zdjęciowych. Pojedyncze gałązki doskonale wyglądają przy dekorowaniu paczek z prezentami i kompozycjach florystycznych z wykorzystaniem sztucznych kwiatów.

KL5
2 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Liście winogrona - omszałe op.12 szt.

Cieniowane liście winogrona

Długość łodygi: 70 cm

Kolor: zielony, ciemny+jasny

Rodzaj liścia: omszały

Ilość łodyg na gałęzi: 4

Opakowanie: 12 sztuk

Napisz swoją opinię