Róża wyrobowa - brzoskwiniowa

wyrobowa róża brzoskwiniowa

Średnica: ok. 11 cm

Kolor: brzoskwiniowy

0,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość

new_releases
Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł (Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł)
  • Zamów dziś, a paczkę otrzymasz na następny dzień roboczy Zamów dziś, a paczkę otrzymasz na następny dzień roboczy
  • Koszt dostawy kurierem - 16,00 zł Koszt dostawy kurierem - 16,00 zł
  • Masz 14 dni na zwrot produktu Masz 14 dni na zwrot produktu

Główka róży sztucznej

Sztuczna główka kwiatu róży, zwana kwiatem wyrobowym. Róża o wymiarach 7 cm x 11 cm.  Kwiat wykonany jest z dobrej jakości materiału sztucznego, dzięki czemu wyglądem przypomina żywą roślinę. Sztuczna główka róży często wykorzystywana jest do różnego rodzaju kompozycji florystycznych wewnątrz pomieszczeń biurowych lub w mieszkaniach. Kwiaty wykorzystywane do bukietów dekoracyjnych oraz do różnych prac ręcznych takich jak obrazy z kwiatów sztucznych, ramki i zdobienia innych elementów sztucznych.

brzoskwiniowa róza wyrobowa

Brzoskwiniowy  kwiat róży wyrobowej jest wykonany w spokojnym kolorze, który wkomponuje się do każdego rodzaju wnętrza i dekoracji. Jest idealnym wyborem podczas tworzenia dekoracji i kompozycji sztucznych. Jej stonowany kolor nada elegancji każdemu wnętrzu. Kwiaty wyrobowe wyglądają doskonale w pojedynkę lub w grupie tych samych albo innych gatunków.

brzoskwiniowa róza wyrobowa

Do kwiatów wyrobowych wykorzystywane są specjalne druty wyrobowe, na które wciska się główki kwiatów. Druty do kwiatów wyrobowych dzieli się na gładkie i z liśćmi. Druty dekorowane listkami wypełniają dekorację, zapełniają niepotrzebne luki i dają jeszcze bardziej naturalny efekt. Bukiety z kwiatów wyrobowych można także uzupełniać wypełniaczami do kwiatów lub łodygami z liści.

KW1-Róża
174 Przedmioty

Zobacz także

Komentarze

Napisz swoją opinię

Róża wyrobowa - brzoskwiniowa

wyrobowa róża brzoskwiniowa

Średnica: ok. 11 cm

Kolor: brzoskwiniowy

Napisz swoją opinię