Złote bombki świąteczne

Złote bombki na choinkę

Wymiar: 4cm

Ilość: 12 szt/op.

Kolor: złoty

Mix: 6 gładkich i 6 brokatowych

4,90 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24 godzin
Ilość

new_releases
Do darmowej dostawy brakuje 0,00 zł (Darmowa dostawa obowiązuje od 0,00 zł)
  • Zamów dziś, a paczkę otrzymasz na następny dzień roboczy Zamów dziś, a paczkę otrzymasz na następny dzień roboczy
  • Koszt dostawy kurierem - 16,00 zł Koszt dostawy kurierem - 16,00 zł
  • Masz 14 dni na zwrot produktu Masz 14 dni na zwrot produktu

Złote bombki

Bombka świąteczna wykonana z materiału plastikowego (odporna na uderzenia, przyjazna dla dzieci i pupili domowych). Jej średnica wynosi 4 cm. Idealna do dekoracji niewielkich drzewek lub samych gałązek choinkowych. Dobrze sprawdzi się również na dużej choince, przy samym czubku. Złote bombki są bardzo klasycznym elementem stroika, ze względu na brak jakichkolwiek napisów, dekoracji i mieszanek kolorystycznych. Złoty kolor kojarzony jest z elegancją i bogactwem. Pięknie prezentuje się w połączeniu z czerwonym kolorem. Doskonale wkomponują się w każde wnętrze. Każda bombka posiada sznurek. Jest już gotowa do zawieszenia.

złote bombki swiateczne

Jak powstała bombka?

Bombka jest najpopularniejszą dekoracją Bożonarodzeniowego drzewka. Wynalazek ten, zwany również bańką, wynaleziony został przez człowieka o imieniu Hans Greiner. Ten niemiecki hutnik, który nie dysponował wystarczającą sumą pieniędzy na dekoracje świątecznego drzewa w postaci lakierowanych jabłek, zapoczątkował niezwykłą modę na bombkę.

złota bomka świąteczna

Mieszczanie w XVII zdobili choinkę lakierowanymi orzechami i jabłkami, które pokazywały ich zamożność. Hutnik mimo braku pieniędzy na dekoracje postanowił, że nie pozostawi gołego drzewka. Postanowił wykonać coś na ich podobieństwo i wydmuchał owoce ze szkła, które następnie powiesił na choinkę. Ten niewinny czyn nie tylko uratował hutę przed bankructwem, ale również zachwycił wkrótce cały świat.

o6
3 Przedmioty

Komentarze

Napisz swoją opinię

Złote bombki świąteczne

Złote bombki na choinkę

Wymiar: 4cm

Ilość: 12 szt/op.

Kolor: złoty

Mix: 6 gładkich i 6 brokatowych

Napisz swoją opinię