Przejdź do treści głównej
  • 5.0/5.0 na podstawie 41 opinii z Google. Jesteśmy najlepiej ocenianą hurtownią florystyczną w Polsce!

Nożyczki florystyczne-czarne ostrze
Nożyczki florystyczne-czarne ostrze
  • Nożyczki florystyczne-czarne ostrze
  • Nożyczki florystyczne-czarne ostrze

Nożyczki florystyczne-czarne ostrze

Uchwyt: tworzywo sztuczne, środek silikonowy

Kolor: Czerwony

Długość: 22 cm

Twardość : 52+-2 HRC

25,00 

  • Darmowa dostawa od kwoty 1000 zł
  • Dostawa w 24 godziny
  • Proste zwroty w ciągu 14 dni

Pozostało tylko: 2 (może być zamówiony)


Pozostało tylko: 2 (może być zamówiony)


Opis produktu

Nożyczki florystyczne z czarnym ostrzem

Lekkie i poręczne nożyczki florystyczne z czarnym ostrzem do precyzyjnego cięcia materiałów florystycznych i nie tylko. Długość 22 cm, uchwyt z tworzywa sztucznego wypełniony silikonem. Nożyczki wykonane zostały ze specjalistycznych i wytrzymałych materiałów. Wyróżniają się fantastycznymi właściwościami tnącymi i odpornością na intensywne użytkowanie.

Nożyczki wykonane są w solidny sposób, a ich rączki posiadają ergonomiczny kształt, który idealnie dopasuje się do dłoni. Dzięki temu praca z nimi będzie przyjemna, a narzędzie może posłużyć przez długi czas zarówno podczas pracy w kwiaciarni, jak i w domu.

Rączki nożyczek są wykonane z grubego, wytrzymałego plastiku, a dodatkowo zostały pokryte gumą, co nadaje im właściwości antypoślizgowych. Dostarcza to dodatkowej przyjemności z ich użytkowania nawet podczas wielogodzinnej pracy.


Opinie zweryfikowanych klientów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Nożyczki florystyczne-czarne ostrze”

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *