Kwiaty Sztuczne

Kwiaty sztuczne jako alternatywa w wielu przypadkach dla żywych kwiatów ciętych i nie tylko. Wykorzystywane we florystyce dekoracyjnej, ślubnej, pogrzebowej. Florystyka bardzo mocno rozwinęła się w dziedzinie wyrobów kwiatów sztucznych. Każdy gatunek kwiatu ciętego, doniczkowego czy drzewek, jest w stanie znaleźć swojego sobowtóra. Kwiaty sztuczne wyrabiane są z dokładnością i precyzją, dzięki czemu uderzająco przypominają te naturalne, cięte.

Nasza hurtownia florystyczna zajmuje się głównie sprzedażą kwiatów sztucznych ciętych w postaci pojedynczych łodyg. Biorąc pod uwagę dynamicznie rozwijającą się ofertę kwiatów oraz coraz większe zainteresowania tego typu kwiatami, wprowadzamy coraz więcej nowych gatunków, a także liści. Posiadamy już ponad 150 wyrobów w kategorii kwiaty sztuczne m.in takich jak:

W ofercie można znaleźć również mech chrobotek, mech preparowany. Mech jest wykorzystywany we florystyce i dekoratorstwie do prac i kompozycji florystycznych. Dostępny w różnych kolorach co pozwala na stworzenie pracy w dowolnych charakterze. Doskonale sprawdza się jako wypełniacz. Bardzo dobrze znany w pracach takich jak obrazy z mchu. 

Loading...