• Auto-corso mini / 4szt.  | Victoria®

Auto-corso mini / 4szt. | Victoria®

46,40 zł

Auto-corso mini

Autocorso z zieloną gąbką do układania żywych kompozycji.

Wymiary:

Średnica: 9 cm

Wysokość: 8 cm

Opakowanie: 4szt

Producent: Victoria®

Auto-corso mini

Autocorso z zieloną gąbką do układania żywych kompozycji.

Obecnie brak na stanie

  Polityka bezpieczeństwa

Sklep jest zabezpieczony certyfikatem SSL, dzięki czemu Twoje dane są bezpieczne.

  Zasady dostawy

Wysyłamy kurierem DPD w ciągu 24 godzin roboczych. Jesteśmy jedną z najszybszych hurtowni!

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny.

Auto-corso małe

Specjalistyczny materiał florystyczny, który zwany jest także pianką florystyczną. Stosowany we florystyce podczas tworzenia kompozycji i dekoracji z kwiatów i roślin żywych. Zielona gąbka florystyczna ma za zadanie utrzymać kwiaty w stabilnej pozycji i zachować ich świeżość przez dłuższy czas. Gąbka o wymiarach 8 cm x 9 cm zamknięta jest w plastikowej formię, która dodatkowo podtrzymuję łodygi kwiatów i liści.

małe autocorso

Kluczowym elementem tego artykułu florystycznego jest znajdującą się pod spodem przyssawka. Dzięki niej pianka może być wykorzystana do kompozycji, które mają swoje niecodzienne zastosowanie. Gąbka po zmoczeniu w wodzie (tak samo, jak każdy kawałek bloku pianki tzn. kładąc na powierzchni wody i czekając, aż opadnie sama na dno), jest gotowa do wbicia w nią łodyg, żywych roślin. Gotowa już kompozycja nadaję się do zamontowania jej za pomocą przyssawki do powierzchni, którą ma dekorować. Przyssawka jest bezpieczna dla lakieru auta. Produkt z łatwością usuniesz za pomocą znajdujących się po bokach uchwytów. Nie przyklejać na świeżo malowane powierzchnie!

autocorso małe

Auto-corso wykorzystywane najczęściej do zdobienia aut przewożących nowożeńców na ślub. Autocorso jest doskonałym sposobem na stworzenie dekoracji z kwiatów i umieszczenie ich w dowolnym miejscu bez obaw, że natychmiast zwiędną. Produkt sprzedawany w opakowaniu 4 szt.

małe autocorso

Wysyłka: w 24 godziny

Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...