Ściągacz do kolców Baccara – Victoria®
Ściągacz do kolców Baccara
Kolcownik do kwiatów ciętych, do ściągania kolców.
Producent: Victoria®
17,00 zł
-
Darmowa dostawa od kwoty 1000 zł
-
Dostawa w 24 godziny
-
Proste zwroty w ciągu 14 dni
Produkt dostępny na zamówienie
Produkt dostępny na zamówienie
Opis produktu
Ściągacz do kolców Baccara
Czerwony ściągacz do kolców Baccara firmy Victoria. Jest to praktyczne narzędzie, które powinno znaleźć się w przyborniku każdego florysty. Ułatwi on codzienną pracę z wymagającym materiałem roślinnym. Kolcownik jest lekki i poręczny, dzięki czemu praca z nim jest przyjemna i satysfakcjonująca. Z łatwością ściąga on kolce z kwiatów ciętych takich jak np. róże, jednocześnie chroniąc ręce przed nieprzyjemnymi skaleczeniami i zadrapaniami.
Wytrzymały i łatwy w użyciu
Ściągacz do kolców wykonany jest z grubego i wytrzymałego na intensywne użytkowanie plastiku. Do tego posiada dwie, dobrze wyprofilowane rączki, które idealnie dopasują się do dłoni. Narzędzie z pewnością posłuży Ci przez długi czas. Korzystanie z niego jest niezwykle łatwe. Wystarczy rozchylić łopatki kolcownika, włożyć do środka łodygę rośliny, zacisnąć narzędzie i przeciągnąć je po łodydze. Kolce zostaną dokładnie usunięte w szybkim tempie, a Ty będziesz mieć możliwość przystąpienia do dalszej pracy z roślinami, które nie pokaleczą Ci już rąk.
Praca z roślinami może być jeszcze szybsza i przyjemniejsza
Ściągacz do kolców jest specjalistycznym narzędziem, które ma za zadanie ułatwić i przede wszystkim przyśpieszyć Twoją pracę. Pewnie nie raz zdarzyło Ci się, że kujące rośliny spowalniały Twoją pracę i zabierały cenny czas, raniąc przy tym boleśnie dłonie. Dzięki kolcownikowi Baccara możesz to zmienić i sprawić, że praca z roślinami, które posiadają kolce, będzie o wiele przyjemniejsza.


Marta –
Bardzo ułatwia pracę
Super narzędzie! Od kiedy go używam to nie wyobrażam sobie pracy bez niego, sprawuje się doskonale już od kilku miesięcy 🙂