Filtruj według

Sizofiber

Sizofiber jest lekkim, dekoracyjnym materiałem, który na pierwszy rzut oka może przypominać swoją strukturą pajęczą sieć. Tkanina ta powstaje ze sprasowanych włókien przypominających sizal. To, co wyróżnia sizofiber to z pewnością jego miękkość i delikatność. Materiał ten jest bardzo przyjemny w dotyku. Wyróżnia się on też przede wszystkim wodoodpornością i elastycznością, nie tracąc przy tym ani trochę na trwałości. Sizofiber florystyczny, który oferujemy, można stosować nawet przy najbardziej wymagających pracach bez obaw o jego wytrzymałość. Materiał ten dzięki swojej nietypowej strukturze inspiruje do tworzenia ciekawych i niebanalnych kompozycji florystycznych. Uważamy, że powinien on znaleźć się, w każdej kwiaciarni i pracowni florystycznej, aby codziennie móc inspirować Cię do tworzenia pięknych rzeczy. 

Sizofiber to produkt o szerokim spektrum zastosowań, można użyć go jako:

  • zamiennik sizalu
  • materiał do owijania kwiatów, donic i wazonów 
  • dekoracyjny bieżnik na stół 
  • wypełniacz do koszyków prezentowych
  • element wystroju wnętrz 
  • materiał do pakowania prezentów na każdą okazję

Sizofiber

Jest 12 produktów.

Pokazano 1-12 z 12 pozycji
Aktywne filtry

Sizofiber florystyczny

Materiał florystyczny znany jako sizofiber swoją ciekawą strukturą przypomina nieco sieć pojęczą. To tkanina wykonana ze sprasowanych włókien na podobę sizalu. Sizofiber jest wodoodporny i elastyczny, dzięki czemu nadaje się do najbardziej wymagających prac florystycznych. Ciekawa struktura sizofibry, składnia to tworzenia niebanalnych kompozycji i dekoracji.

Sozofiber cieszy się dużym powodzeniem ze względu na szerokie spektrym zasatosowań  takich jak:

- materiał sekoracyjny stołów
- ciekawe zdobienia poczek podarunkowych
- element wystroju wnętrz
- materiał do owijnia kwiatów, bukietów, wazonów i donic
- zamiennik sizalu

Szeroki wybór sizofibry florystycznej


Nasza hurtownia florystyczna posiada w ofercie sizofiber w wielu różnych odcieniach, które sprawdzą się w licznych sytuacjach. Każdy z nich wyróżnia się intensywnym kolorem i najwyższą jakością. Jesteśmy przekonani, że praca z naszymi produktami będzie satysfakcjonująca. Codziennie dokładamy wszelkich starań, aby produkty przez nas oferowane zadowalały naszych Klientów w stu procentach. Mamy nadzieje, że nasze produkty staną się częścią Twojej codzienności.