Filtruj według

Wielkanoc

Wielkanoc jest czasem symbolizującym życie i odradzającą się przyrodę. Święta Wielkanocne to szczególny czas, który spędzamy z najbliższymi radując się. Rodziny dekorują domy i stoły. Ta wyjątkowa atmosfera kojarzy się z radosnymi odczuciami. Podkreślana jest żywą kolorystyką i rozkwitającymi kwiatami w ciepłych kolorach. 

Dekoracje Wielkanocne dokonuje się przede wszystkim w żywych barwach symbolizujących nadejście wiosny. Są to zazwyczaj takie kolory jak zielony, żółty, pomarańczowy. Najczęściej wykorzystywanymi artykułami florystycznymi w dekoracjach są:

Wielkanoc

Jest 143 produktów.

Pokazano 1-143 z 143 pozycji
Aktywne filtry

Dekoracje Wielkanocne

Dekorowanie w niedzielę wielkanocną powinno być łatwe, przyjemne i warte uwagi. Pełno tu wesołych kolorów wielkanocnych, świeżych wiosennych kwiatów i uroczych wielkanocnych rzemiosł, wraz z kształtami króliczka i pisanek. Dekorację Wielkanocne, to takie, dzięki którym w naszym domu zapanuje wyjątkowa atmosfera. Tulipany, zajączki, kolorowe wianki i wiele innych. Wielkanocne dekoracje w naszej hurtowni florystycznej to podstawowe, zarazem najbardziej charakterystyczne dla tego dnia artykuły takie jak:

- wianki wielkanocne
- jajka wielkanocne
- irysy
- mechac
- kolorowe wstążki 
- sizal
- kurczaczki 
- gałązki 

Wianki i stroiki wielkanocne to absolutne to podstawowe dekoracje w tym czasie. Warto zawiesić je na drzwiach wejściowych, będą witały od progu rodzinę i gości, wprowadzając ich w świąteczną i wyjątkową atmosferę. Dekoracyjne jajka wielkanocne rozsypane w szklanym pojemniku lub rozwieszone na gałązkach bazi.

Dekoracje na Wielkanoc


Odmień swój dom na Wielkanoc dzięki doskonałym dekoracjom sezonowym! Odkryj szeroką gamę koloró, ozdób, sztucznych kwiatów i nie tylko, aby stworzyć niestandardowy wystrój wielkanocny, który rozjaśni każde pomieszczenie. Twórz wiosenne girlandy i wieńce, ozdabiaj drzwi i udekoruj świąteczny stół.