Filtruj według

Wstążki flizelinowe

Flizelina w formie wstążki wykonana została z wysokiej jakości sztucznych włókien. Wstążki z flizeliny wyróżniają się wyjątkowymi właściwościami wodoodpornymi, rozciągliwością oraz trwałością koloru. Sprawdzą się one podczas tworzenia nawet najbardziej wymagających i skomplikowanych kompozycji florystycznych oraz prac plastycznych. Jest to produkt, który sprosta wysokim wymaganiom każdego florysty oraz zachwyci swoimi wyjątkowymi właściwościami, oraz odpornością nawet na intensywne użytkowanie. 

Wstążki flizelinowe można wykorzystać m.in. do:

  • owijania wazonów i donic
  • tworzenia kokard, które będą doskonałą ozdobą bukietów i pojedynczych kwiatów
  • pakowania prezentów
  • tworzenia różnorodnych prac plastycznych i rękodzielniczych

Wstążki flizelinowe

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji
Aktywne filtry

Flizelina wstążka

Dekoracje we florystyce są nieodłącznym elementem m.in. podczas tworzenia wykończeń bukietów. Pośród najczęściej wykorzystywanych materiałów dekoracyjnych jest wstążka wykonana z flizeliny. 

FLizelina we florystyce

flizelinowa wykorzystywana w dziedzinie florystyki, ale też dekoratorstwa i rękodzielnictwa. Swoją wyjątkowość zawdzięcza ciekawej strukturze wykonanej z wysokiej jakości włókien sztucznych. Struktura flizeliny jest przepuszczająca światło. Flizelina w naszej hurtowni florystycznej podzielona jest na dwie grupy:

- Polska flizelina
- Koreańska flizelina

Koreańską cechują bardziej ścisła struktura, mniej przeźroczysta i bardziej odporna na wodę. Polska flizelina ma więcej prześwitów pomiędzy włóknami, co jest dużym atutem podczas łączenie jej z papierem lub innym kolorem flizeliny.

Wstążka z flizeliny


Wstążki flizelinowe można wykorzystać m.in. do:

- owijania wazonów i donic
- tworzenia kokard, które będą doskonałą ozdobą bukietów i pojedynczych kwiatów
- owijania pojedynczych gałązek kwiatowych i bukietó
- zdobiienia krzeseł na imrezy okazjonalne
- pakowania prezentów
- tworzenia różnorodnych prac plastycznych i rękodzielniczych