Skip to main content
  • 5.0/5.0 na podstawie 41 opinii z Google. Jesteśmy najlepiej ocenianą hurtownią florystyczną w Polsce!

Drut nawijany

Drut nawijany

Drut nawijany na patyk stosowany do tworzenia wianków, różnego rodzaju mocowań i wiązań. Drut florystyczny o grubości 0,80 mm wykorzystywany we florystyce do wzmacniania konstrukcji kwiatowych. Drut nawijany na patyk dzięki swojej niegrubej objętości, z dużą łatwości nabiera nadawany mu kształt bez użycia dużej siły czy specjalistycznych narzędzi. Dostępny w kolorze czarnym oraz zielonym. Drut florystyczny jest niezbędny w każdej kwiaciarni, a możliwości jego wykorzystania są niemal nieograniczone.

Cienkie druciki ozdobne w różnych kolorach, nawinięte na szpulkę przeznaczone do mocowania drobnych elementów i tworzenia zdobień. Charakteryzuje się dużą elastycznością. Wykorzystywany w rękodzielnictwie i florystyce. Jest niezbędnym narzędziem pracy w każdej pracowni florystycznej. Praca z drucikiem florystycznym jest niezwykle przyjemna dzięki jego plastyczności.

Uwaga! Podczas używania każdego rodzaju drutów florystycznych należny zwrócić szczególną uwagę, by po zakończonej pracy odpowiednio zabezpieczyć zakończenia. Wystające końcówki drutów mogą pokaleczyć dłonie!