Filtruj według

Papier dekoracyjny

Papier dekoracyjny stworzony na bazie naturalnych surowców z drzew. Wykorzystywany jest jako element dekoracji florystycznych i bukietów. Papier dekoracyjny jak sama nazwa wskazuje, wybierany jest do dekorowania różnego rodzaju przedmiotów, takich jak np.:

- paczki z prezentami
- donice kwiatowe
- elementy wystroju wnętrz
- koperty i wiele innych

W naszej hurtowni florystycznej znajdziesz wiele rodzai papieru, które mogą stać się częścią Twoich prac. W ofercie posiadamy m.in.:

- papier gładki dekoracyjny
- papier karbowany
- papier świąteczny
- papier pakowy
- papier satynowy
- papier metalizowany

Papier dekoracyjny

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji
Aktywne filtry

Papier we florystyce

Papier jest popularnym surowcem wykorzystywanym w różnych dziedzinach życia. Jego właściwości docenili również floryści, którzy chętnie używają papier dekoracyjny w swoich pracach. Floryści sięgają po papier dekoracyjny w celu wykończenia swoich kompozycji takich jak np. bukiety czy dekoracje wnętrz. Papier jest świetnym elementem dopełniającym całą pracę. Podkreśla jej charakter poprzez wybór odpowiedniego koloru i wzoru. Papier dekoracyjny to także doskonały materiał, który zabezpieczy kwiaty, łodygi i liście przed uszkodzeniami i złamaniem podczas transportu. Wybierany coraz chętniej również ze względów ekologicznych, ponieważ jest on zdecydowanie bardziej przyjazny i szybciej się rozkłada w porównaniu np. do folii. Będzie więc doskonałym wyborem dla osób, które zaczęły bardziej zwracać uwagę na ochronę środowiska.

Modny dodatek florystyczny

Ostatnie sezony zarówno w dekoratorstwie, jak i florystyce zostały mocno zdominowane przez naturalny trend. Coraz chętniej wykorzystujemy naturalne dekoracje i akcesoria florystyczne, które są przyjazne środowisku. Papier jako naturalny surowiec pozyskiwany z drzew świetnie sprawdzi się jako uzupełnienie prac tworzonych w naturalnym duchu. Świetnie będzie współgrał z materiałem jutowym lub siatką lnianą tworząc prawdziwie modną kompozycję.

Do czego można wykorzystać papier?

Jest to matriał, którego wszystkich zastosowań nie sposób wymienić. Oto tylko najpopularniejsze pomysły na jego użycie. Papier można wykorzystać do:

- fantazyjnego pakowania prezentów
- owijania i ochrony różnorodnych kompozycji z kwiatów
- tworzenia prac rękodzielniczych np. zaproszeń, kartek okolicznościowych, kopert i bilecików
- tworzenia aranżacji wnętrz

To tylko niektóre z wielu pomysłów na użycie papieru. To do czego go użyjesz zależy tylko i wyłącznie od Twojej kreatywności i potrzeb. Nie ma jednak wątpliwości, że jest to niezbędny materiał, który powinien znaleźć się w każdej kwiaciarni, pracowni i mieszkaniu.