• Ściągacz do kolców Dallas - Victoria®

Ściągacz do kolców Dallas

24,00 zł

Ściągacz do kolców Dallas

Kolcownik do kwiatów ciętych, do ściągania kolców.

Producent: tecarflor

Ostatnie sztuki w magazynie

  Polityka bezpieczeństwa

Sklep jest zabezpieczony certyfikatem SSL, dzięki czemu Twoje dane są bezpieczne.

  Zasady dostawy

Wysyłamy kurierem DPD w ciągu 24 godzin roboczych. Jesteśmy jedną z najszybszych hurtowni!

  Zasady zwrotu

Masz 14 dni na zwrot towaru bez podania przyczyny.

Kolcownik Dallas

Czerwony ściągacz do kolców Dallas firmy Victoria. Kolcownik to jedno z ważniejszych narzędzi, które powinno znaleźć się w każdej kwiaciarni oraz pracowni florystycznej. Usprawni on codzienną pracę z wymagającym materiałem roślinnym. Narzędzie jest lekkie i poręczne co pozytywnie wpływa na komfort pracy z nim. Z łatwością ściąga on kolce z kwiatów ciętych takich jak np. róże, jednocześnie chroni dłonie przed bolesnymi przecięciami i skaleczeniami.

Najwyższa jakość w przystępnej cenie

Kolcownik dallas wykonany został z najlepszych, wytrzymałych na intensywne użytkowanie materiałów. Posiada idealnie wyprofilowany uchwyt, który dobrze i pewnie trzyma się w dłoni. Narzędzie z pewnością posłuży Ci przez długi czas. Jego konstrukcja jest prosta, a korzystanie z niego jest niezwykle łatwe. Wystarczy włożyć łodygę rośliny do specjalnie zaprojektowanego uchwytu i energicznym ruchem przeciągnąć narzędzie wzdłuż kolców. Nic prostszego prawda? Następnie możesz przystąpić do dalszej pracy z materiałem roślinnym bez obaw o to, że pokaleczy on Twoje dłonie.

Ułatwia pracę i chroni przed skaleczeniami

Ściągacz do kolców jest specjalistycznym narzędziem, które ma za zadanie ułatwić i przede wszystkim przyśpieszyć Twoją pracę. Pewnie nie raz zdarzyło Ci się, że kujące rośliny spowalniały Twoją pracę i zabierały cenny czas, raniąc przy tym boleśnie dłonie. Dzięki kolcownikowi Dallas możesz to zmienić i sprawić, że praca z roślinami, które posiadają kolce, będzie o wiele przyjemniejsza.

  • Marka
  • Indeks
    VKOLC24
  • W magazynie
    1 Przedmiot
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.
Loading...