Skip to main content
  • 5.0/5.0 na podstawie 41 opinii z Google. Jesteśmy najlepiej ocenianą hurtownią florystyczną w Polsce!

Ściągacz do kolców Dallas

(1 opinia klienta)

Ściągacz do kolców Dallas

Kolcownik do kwiatów ciętych, do ściągania kolców.

Producent: tecarflor

23,00 

  • Darmowa dostawa od kwoty 500 zł
  • Dostawa w 24 godziny
  • Proste zwroty w ciągu 14 dni

Na stanie


Duża ilość w magazynie

Na stanie


Opis produktu

Kolcownik Dallas

Czerwony ściągacz do kolców Dallas firmy Victoria. Kolcownik to jedno z ważniejszych narzędzi, które powinno znaleźć się w każdej kwiaciarni oraz pracowni florystycznej. Usprawni on codzienną pracę z wymagającym materiałem roślinnym. Narzędzie jest lekkie i poręczne co pozytywnie wpływa na komfort pracy z nim. Z łatwością ściąga on kolce z kwiatów ciętych takich jak np. róże, jednocześnie chroni dłonie przed bolesnymi przecięciami i skaleczeniami.

Najwyższa jakość w przystępnej cenie

Kolcownik dallas wykonany został z najlepszych, wytrzymałych na intensywne użytkowanie materiałów. Posiada idealnie wyprofilowany uchwyt, który dobrze i pewnie trzyma się w dłoni. Narzędzie z pewnością posłuży Ci przez długi czas. Jego konstrukcja jest prosta, a korzystanie z niego jest niezwykle łatwe. Wystarczy włożyć łodygę rośliny do specjalnie zaprojektowanego uchwytu i energicznym ruchem przeciągnąć narzędzie wzdłuż kolców. Nic prostszego prawda? Następnie możesz przystąpić do dalszej pracy z materiałem roślinnym bez obaw o to, że pokaleczy on Twoje dłonie.

Ułatwia pracę i chroni przed skaleczeniami

Ściągacz do kolców jest specjalistycznym narzędziem, które ma za zadanie ułatwić i przede wszystkim przyśpieszyć Twoją pracę. Pewnie nie raz zdarzyło Ci się, że kujące rośliny spowalniały Twoją pracę i zabierały cenny czas, raniąc przy tym boleśnie dłonie. Dzięki kolcownikowi Dallas możesz to zmienić i sprawić, że praca z roślinami, które posiadają kolce, będzie o wiele przyjemniejsza.


Opinie zweryfikowanych klientów

(1 opinia klienta)

1 opinia dla Ściągacz do kolców Dallas

  1. Kasia

    Niezastąpiony

    Bardzo prosty w użyciu i niezwykle skuteczny, korzystam codziennie i dalej dobrze się sprawuje

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *