Skip to main content
  • 5.0/5.0 na podstawie 41 opinii z Google. Jesteśmy najlepiej ocenianą hurtownią florystyczną w Polsce!

Ściągacz do kolców Inox – Victoria®

Ściągacz do kolców Inox

Kolcownik do kwiatów ciętych, do ściągania kolców.

Producent: Victoria®

12,03 

  • Darmowa dostawa od kwoty 500 zł
  • Dostawa w 24 godziny
  • Proste zwroty w ciągu 14 dni

Na stanie


Duża ilość w magazynie

Na stanie


Opis produktu

olcownik Inox.

Metalowy ściągacz do kolców Inox firmy Victoria. Kolcownik to narzędzie, które powinno znaleźć się w przyborniku każdego profesjonalnego florysty. Przyśpieszy oraz ułatwi on codzienną pracę z wymagającym materiałem roślinnym. Narzędzie jest lekkie i poręczne co pozytywnie wpływa na komfort pracy z nim. Z łatwością ściąga on kolce z kwiatów ciętych takich jak np. róże, jednocześnie chroni dłonie przed bolesnymi przecięciami i skaleczeniami.

Materiał odporny na intensywne użytkowanie

Kolcownik inox stworzony został z najlepszych materiałów, które odporne są na intensywne użytkowanie. Posiada idealnie wyprofilowaną rączkę, która dopasowuje się do dłoni. Narzędzie z pewnością posłuży Ci przez długi czas. Konstrukcja narzędzia jest prosta, a korzystanie ze ściągacza jest banalnie proste. Wystarczy włożyć łodygę rośliny do specjalnie zaprojektowanego otworu i energicznym ruchem przeciągnąć narzędzie wzdłuż kolców. Następnie możesz przystąpić do dalszej pracy z materiałem roślinnym bez obaw o to, że pokaleczy on Twoje dłonie.

Przyśpiesza pracę z roślinami i chroni przed skaleczeniami

Ściągacz do kolców to profesjonalne narzędzie florystyczne, które ma za zadanie ułatwić i przede wszystkim przyśpieszyć Twoją pracę w kwiaciarni lub pracowni. Z pewnością nie raz kujące rośliny spowalniały Twoją pracę i zabierały cenny czas, raniąc przy tym boleśnie dłonie. Dzięki kolcownikowi Inox możesz to zmienić i sprawić, że praca z wymagającymi roślinami będzie o wiele przyjemniejsza.


Opinie zweryfikowanych klientów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ściągacz do kolców Inox – Victoria®”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *