Skip to main content
  • 5.0/5.0 na podstawie 41 opinii z Google. Jesteśmy najlepiej ocenianą hurtownią florystyczną w Polsce!

Taśma pogrzebowa 5 cm x 45 m – fioletowa

Taśma nagrobna z napisem

Szerokość: 5 cm

Długość: 45 m

Kolor: fioletowy

18,00 

  • Darmowa dostawa od kwoty 500 zł
  • Dostawa w 24 godziny
  • Proste zwroty w ciągu 14 dni

Pozostało tylko: 2


Duża ilość w magazynie

Pozostało tylko: 2


Opis produktu

Fioletowa wstążka pogrzebowa

Fioletowa taśma ze złoto-czarnym napisem ”Ostatnie pożegnanie” do wiązanek pogrzebowych. Wymiary wstążki: 5 cm x 45 m. Nada wiązance, eleganckiego charakteru. W naszej hurtowni florystycznej szeroki wybór taśm żałobnych o różnych wymiarach i wzorach. Będą one dobrym dopełnieniem zarówno dużych wiązanek, jak i pojedynczych kwiatów.

Wstążka wykorzystywana do florystyki funeralnej przystosowana jest do warunków panujących na zewnątrz. Wykonana z wysokiej jakości materiału sztucznego. Wstążka jest wodoodporna, dzięki czemu nie zostanie zniszczona podczas opadów deszczu. Wstążka może być wykorzystana zarówno do kompozycji, wiązanek z żywych kwiatów, jak i do sztucznych lub doniczkowych. Wstążka posiada czarny, matowy napis oraz subtelne złote zdobienie na brzegach.

fioletowa wstążka pogrzebowa

Wstążki towarzyszą od lat różnego rodzaju podarunków, najczęściej bukietów i kwiatów. Wstążki wykonane z polipropylenu i to właśnie jemu zawdzięczamy wysoką wytrzymałość oraz odporność na zmienną pogodę. Są idealne dla tych, którzy oczekują od swojej pracy łatwości w tworzeniu oraz długotrwałości i utrzymania odpowiedniego kształtu.


Opinie zweryfikowanych klientów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Taśma pogrzebowa 5 cm x 45 m – fioletowa”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *