Skip to main content
  • 5.0/5.0 na podstawie 41 opinii z Google. Jesteśmy najlepiej ocenianą hurtownią florystyczną w Polsce!

Taśma pogrzebowa 6 cm x 45 m – biała bez napisu

Taśma nagrobna biała bez napisu

Kolor: biała

Zdobienia: czarny wzór

17,50 

  • Darmowa dostawa od kwoty 500 zł
  • Dostawa w 24 godziny
  • Proste zwroty w ciągu 14 dni

Na stanie


Duża ilość w magazynie

Na stanie


Opis produktu

Biała taśma pogrzebowa – bez napisu

Taśma pogrzebowa w kolorze białym, zdobiona czarnym, eleganckim paskiem. Wykorzystywana do wiązanek pogrzebowych. Wymiary wstążki: 4 cm x 45 m. Nada wiązance, eleganckiego charakteru. W naszym sklepie florystycznym online, znajdziesz szeroki wybór taśm żałobnych o różnych wymiarach i wzorach. Będą one dobrym dopełnieniem zarówno dużych wiązanek, jak i pojedynczych kwiatów.

Wstążka wykorzystywana do florystyki funeralnej przystosowana jest do warunków panujących na zewnątrz. Wykonana z wysokiej jakości materiału sztucznego. Wstążka jest wodoodporna, dzięki czemu nie zostanie zniszczona podczas opadów deszczu. Wstążka może być wykorzystana zarówno do kompozycji, wiązanek z żywych kwiatów, jak i do sztucznych lub doniczkowych. Wstążka posiada czarny, matowy napis oraz subtelne złote zdobienie na brzegach.

Wstążki towarzyszą od lat różnego rodzaju prezentem, najczęściej podczas zdobienia bukietów i kwiatów. Wstążki wykonane z polipropylenu i to właśnie jemu zawdzięczamy wysoką wytrzymałość oraz odporność na zmienną pogodę. Są idealne dla tych, którzy oczekują od swojej pracy łatwości w tworzeniu oraz długotrwałości i utrzymania odpowiedniego kształtu.


Opinie zweryfikowanych klientów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Taśma pogrzebowa 6 cm x 45 m – biała bez napisu”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *