Skip to main content
  • 5.0/5.0 na podstawie 41 opinii z Google. Jesteśmy najlepiej ocenianą hurtownią florystyczną w Polsce!

Torebki dekoracyjne

Torebki dekoracyjne

Torebki dekoracyjne przeznaczone do pakowania różnego rodzaju przedmiotów. Wykorzystywana przede wszystkim do prezentów. Torebki prezentowe w kształcie kwadratu lub prostokąta są bardzo dobrym rozwiązaniem na spakowanie estetycznie przedmiotu, bez konieczności przycinania i związywania tak jak wygląda to w przypadki owijania zawartości prezentowych w papier. Są szybkim sposobem na nadanie prezentowi pięknego wyglądu i wprowadzenie w odrobinę ciekawości co paczka zawiera wewnątrz.

Torebki prezentowe

Torebki prezentowe to sposób na szybkie spakowanie ubrań, pojemników, kosmetyków czy wina. W naszym sklepie florystycznym znajdziesz różnej wielkości torebki do prezentów. Torebki na wino, które dzięki swojej wydłużonej i węższej formie idealnie dopasowują się do wielkości butelki, utrzymują ja w pionie i zakrywają aż do samej góry szyjki.


W kategorii torebki dekoracyjne znajdziesz również torebki z tematycznymi wzorami np. torebki świąteczne z mikołajem, paczki prezentowe z motywami kwiatów, torebki z kokardą i wiele innych. Paczki posiadają sznurki z obu stron, dzięki czemu przenoszenie pakunku jest poręczne i wygodne.