Wianki

Wianki wiklinowe dekoracyjne to element bardzo chętnie wykorzystywany we florystyce i dekoratorstwie. Nic w tym dziwnego. Ozdobne wianki to idealna podstawa wielu dekoracji i kompozycji takich jak np. stroiki i wieńce na drzwi. Zachwycają nas one swoją prostotą i naturalnym wykonaniem, które wpisuje się trendy panujące od kilku sezonów. Wianki świetnie komponują się z kwiatami, gałązkami, mchem i innymi naturalnymi artykułami florystycznymi. W ofercie naszej hurtowni florystycznej znajdziesz szeroki wybór dekoracyjnych wianków o różnych średnicach i kolorach. Z łatwością mogą się one stać częścią Twoich kompozycji.

Wianki

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to co szukasz

Ringi dekoracyjne w dobrych cenach

Oferujemy wysokiej jakości artykuły florystyczne w konkurencyjnych cenach, które zadowalają szerokie grono naszych Klientów.

W naszej ofercie posiadamy:

- wianek wiklinowy 20 cm

- wianek wiklinowy 25 cm

- wianek wiklinowy 30 cm

- wianek wiklinowy 35 cm

- wianek wiklinowy 40 cm

- wianek wiklinowy 50 cm

- wianek wiklinowy 60 cm

Posiadamy wianki w kolorze złotym, srebrnym, białym, szarym i brązowym. 

Ozdoby z użyciem wianków wiklinowych 

Jak już wspominaliśmy, wianki sprawdzą się jako baza dla wielu kompozycji i dekoracji. Świetnie odnajdą się jako podstawa dla świątecznego stroika przyozdobionego bombkami, świeczkami i gałązkami drzew iglastych. Można z nich również wykonać piękny wieniec na drzwi wejściowe, który będzie witać Twoich gości i zachwycać ich swoim niepowtarzalnym wyglądem. W zależności od użytych dekoracji może on być ozdobą na praktycznie każdą okazję. Nasze wianki wyróżniają się trwałością i najwyższą jakością, dzięki czemu możesz mieć pewność, że dekoracje z ich użyciem posłużą Ci przez wiele lat! 

Wianki wiklinowe na ślub i komunię

Bardzo często spotyka się dekoracje ławek kościelnych i krzeseł właśnie z udziałem wianków wiklinowych. Stanowią one piękna, a jednocześnie przystępną cenowo alternatywę dla dekoracji ślubnych, weselnych i komunijnych. Dzięki nim można stworzyć wspaniałe kompozycje, które będą piękną oprawą tak ważnego dnia, jakim jest ślub lub 1 Komunia Święta. Wianki wystarczy połączyć z kwiatami bądź delikatnymi, lejącymi się materiałami np. organzą i wspaniała dekoracja gotowa! 

Wianki wiklinowe na święta

W okresie przedświątecznym można zauważyć dużą popularność wszelkiego rodzaju wianków, a przede wszystkim tych wiklinowych i rattanowych. Nasi klienci co roku z chęcią kupują nasze wianki dekoracyjne i zamieniają je w świąteczne stroiki lub wieńce na drzwi, które zachwycają nas za każdym razem. Jest to świetna baza, która można przyozdobić gałązkami i dekoracjami takimi jak np. sztuczne kurczaki, jajka lub w bardziej zimowym stylu śnieżynkami i prezencikami.