Filtruj według

Gałązki

Sztuczne gałązki z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego można wykorzystać w wielu dekoracjach i kompozycjach florystycznych. Świetnie sprawdzą się jako wypełniacz do stroików i wiklinowych wieńców na drzwi, a także jako samodzielna dekoracja wazonów. W naszej ofercie znajdziesz wiele pojedynczych gałązek, które mogą stać się częścią aranżacji wnętrz mieszkania, biura oraz kawiarni, ale także pięknym dopełnieniem kwiatowych kompozycji.

Posiadamy m.in.:

  • sztuczne gałązki choinek różnego rodzaju
  • sztuczne gałązki róż
  • sztuczne gałązki wypełniaczy takich jak: asparagusbukszpan

Nasze sztuczne gałązki wyróżniają się przede wszystkim wysoką jakością i dobrą ceną. Posiadamy produkty, które są w stanie zastąpić wiele gatunków prawdziwych roślin i posłużą Ci przez wiele lat. 

Gałązki

Jest 20 produktów.

Pokazano 1-20 z 20 pozycji
Aktywne filtry

Gałązki

Zastosowanie odpowiednio dobranych gałązek może pozytywnie wpłynąć na wygląd kompozycji ze sztucznych kwiatów. Te ciekawe artykuły florystyczne pozwalają tworzyć różnorodne i urozmaicone kompozycje aranżacje i dekoracje. Nasza hurtownia florystyczna w tej kategorii proponuje:

- sztuczne gałązki choinek różnego rodzaju
- sztuczne gałązki róż
- sztuczne gałązki wypełniaczy takich jak: asparagus i bukszpan
- gołażki do irysa

Gałązki we florystyce


Doskonale sprawdzą się m.in. w codziennej aranżacji stołowej lub jako ozdoba stołu świątecznego, do kompozycji kwiatowych i wypełniania dekoracji, a także zdobienia paczek i innych przedmiotów. Świetnie sprawdzą się jako wypełniacz do stroików i wieńców na drzwi, a także jako samodzielna dekoracja wazonów, świeczników i paczek z prezentami.