Wstążki organzowe

Wstążki organzowe wykonane są z przejrzystych oraz wytrzymałych włókien syntetycznych. Charakteryzują się one mocnym materiałem, gładką fakturą oraz pięknym połyskiem. Chętnie wykorzystuje się je w kwiaciarniach oraz pracowniach jako część kompozycji florystycznych, oraz element aranżacji wnętrz. Organza jest plastycznym materiałem, z którego można stworzyć wiele dekoracji. Jest bardzo uniwersalnym produktem, który sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Wstążki z organzy można użyć m.in. podczas:

  • tworzenia aranżacji sali weselnej
  • pakowania prezentów
  • dekorowania bukietów i innych kompozycji florystycznych
  • tworzenia prac rękodzielniczych, a nawet szycia

W ofercie naszej hurtowni florystycznej znaleźć można wstążki z organzy w wielu różnych kolorach i rozmiarach. Posiadamy wstążki o szerokościach 2,5 cm, 4 cm oraz 6 cm. 

Wstążki organzowe

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-46 z 46 pozycji

Aktywne filtry

Wstążka z orgazy 

Wstążka wykoanana z materiału zwanego organzą. To wytrzymałe ale przejrzyste włókna syntetyczne. Chcarkteryzują się błyszczącą oraz gładką strukturą. Warto wyróżnić to, że:

- wykonana jest z wytrzymałych włókien
- pięknie połyskuje
- jest plastyczna i łatwa w modelowaniu
- przystępna cenowo
- dostępna jest w szerokiej gamie kolorystycznej
- ma przejrzystą i gładką fakturę 

Organza we florystyce

Wstążka z organzy ma wiele zastosowań we florystyce i dekoratorstwie. Stosowana do kompozycji kwiatowych, zdobień wszelkiego rodzaju oraz bardzo powszechna we florystyce ślubnej i dekoracjach weselnych.


Organzę można wykorzystać do:

- dobienie krzeseł i stołów na różne okazje. Organza bardzo często stosowana jako bieżnik na stół lub kokardy, które będą zdobić krzesła
- woreczków, które mogą posłużyć jako opakowanie na drobiazgi i prezenty np. dla gości weselnych. Woreczki - -- -- zapachowe wykonane z organzy świetnie sprawdzą się jako odświeżacz do szuflad i szaf
- dekorowania bukietów oraz pojedynczych kwiatów 
- aranżacji domowych wnętrz
- pakowania prezentów
- tworzenia prac rękodzielniczych, a nawet szycia 

Organza wstążka dostępna w 2 podstawowoych wymiarach:

- organza wstążka 4 cm
- organza wstążka 6 cm

Wszystkie nasze produkty wyróżniają się najwyższą jakością oraz atrakcyjną ceną. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać naszym Klientom, najlepsze artykuły florystyczne w przystępnych cenach.