Skip to main content
  • 5.0/5.0 na podstawie 41 opinii z Google. Jesteśmy najlepiej ocenianą hurtownią florystyczną w Polsce!

Ciemne liście winogrona – omszałe op.12 sz

Ciemne liście winogrona

Długość łodygi: 70 cm

Kolor: zielony, ciemny

Rodzaj liścia: omszały

Ilość łodyg na gałęzi: 4

opakowanie: 12 sztuk

58,80 

  • Darmowa dostawa od kwoty 500 zł
  • Dostawa w 24 godziny
  • Proste zwroty w ciągu 14 dni

Na stanie


Duża ilość w magazynie

Na stanie


Opis produktu

Sztuczne liście florystyczne

Liście winogrona należą do najczęściej wykorzystywanych liści w dekoracjach florystycznych, przede wszystkim sztucznych. Winogrono posiada duże i rozłożyste liście prezentujące się w różnych odcieniach od jaśnie jego w środku ku ciemniejszemu rozchodzącemu się do brzegów liścia. Liście winogrona umieszczone na łodydze, której długość sięga około 70 cm. Od głównej łodygo rozchodzą się kolejne dwie. Całość stwarza rozłożystą i bogatą w liście winogrona gałąź.

Liście winogrona mogą zostać wykorzystane jako cała gałąź będąca elementem dekoracyjnym przestrzeni wewnętrznej lub zewnętrznej. Sztuczne winogrono, dzięki obecności druta florystycznego wewnątrz plastikowej powłoczki, pozwala na dowolne nadawanie kształtu łodydze. Poszczególne łodygi lici można rozdzielać poprzez przycinanie ich w dowolnym punkcie np. za pomocą sekatora czy nożyczek florystycznych do drutu.

Liście winogrona w dużym stopniu odzwierciedlają wygląd prawdziwych. Omszałe liście winogrona wykorzystywane we florystyce do tworzenia kompozycji i stroików. Odgrywają rolę wypełniaczy w najróżniejszych aranżacjach i dekoracjach. Wykorzystywane są do dekorowania pomieszczeń i miejsc, gdzie organizowane są imprezy tematyczne. Bardzo często używane przy sesjach zdjęciowych. Pojedyncze gałązki doskonale wyglądają przy dekorowaniu paczek z prezentami i kompozycjach florystycznych z wykorzystaniem sztucznych kwiatów.


Opinie zweryfikowanych klientów

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Ciemne liście winogrona – omszałe op.12 sz”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *