Skip to main content
  • 5.0/5.0 na podstawie 41 opinii z Google. Jesteśmy najlepiej ocenianą hurtownią florystyczną w Polsce!

O hurtowni florystycznej

Hurtownia florystyczna

Początek istnienia hurtowni florystycznej sięga do roku 1997. Od tego czasu firma nawiązała współpracę z ponad 2,5 tysiącami kontrahentów na terenie całej Polski. Hurtownia florystyczna zaczynała swoją działalność od sprzedaży Vanselling na terenie kraju. Naszym celem było zaopatrzenie kwiaciarni i pracowni florystycznych w artykuły florystyczne. Firma zajmuję się sprzedażą zarówno hurtową jak i detaliczną.

Sklep florystyczny online

Z biegiem lat, kiedy rynek zaczął się dynamicznie zmieniać, hurtownia florystyczna postanowiła wyjść na przeciw pojawiającym się wymaganiom i technologii. W 2008 r. rozszerzyła swoją działalność o sklep florystyczny online. Florysta24 dostarcza artykuły florystyczne do kwiaciarni, pracowni florystycznych i florystów pasjonatów. W swojej ofercie posiada m.in. szeroki wybór gąbki florystycznej, rafię włoską i drut florystyczny.

Nasz sklep florystyczny online to miejsce w którym kupisz artykuły florystyczne tanio, w dobrej jakości. Asortyment florystyczny wysyłany jest w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia na sklepie. Decydując się na zakup w naszym sklepie florystycznym oszczędzasz czas i pieniądze. Zamówienie możesz złożyć w dowolnej chwili, tak naprawdę w przerwie na kawę. Dodatkowo rejestrując się na stronie zostajesz uprzywilejowany do korzystania z 5% rabatu na cały asortyment. W nieustannie poszerzającej się ofercie sklepu znajdziecie państwo ponad 1200 artykułów florystycznych, narzędzi i dekoracji florystycznych. Firma wystawia faktury.

Najlepsze artykuły florystyczne

Sklep florystyczny online sklep florystyczny online artykuły florystyczne tanio

Gąbka florystyczna

Uznana za podstawę florystyki przy tworzeniu kompozycji kwiatowych. Dzielimy ją na gąbkę florystyczną mokrą i gąbkę florystyczną suchą. Wykorzystywana przy tworzeniu wieńców, konstrukcji kwiatowych i różnego rodzaju dekoracjach. Hurtownia florystyczna posiada szeroki wybór gąbki florystycznej.

Rafia włoska

Jednym z najlepiej sprzedających się artykułów w hurtowni florystycznej jest rafia włoska. Na sklepie florystycznym online znajdziecie państwo ponad 60 kolorów rafii jedno, dwu i kilku kolorowych. W ofercie znajduję się także rafia naturalna.

Drut florystyczny

Wykorzystywany przy drutowaniu kwiatów, tworzeniu kompozycji kwiatowych a także bukietów przy użyciu kwiatów wyrobowych. Hurtownia florystyczna online oferuje druty florystyczne w szerokim wyborze: druty wyrobowe, druty wtykowe, aluminiowe, cięte i nawijane na patyk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *