Siatki

Siatki dekoracyjne, siatki florystyczne, siatki do bukietów, siatki jutowe i wiele innych. Siatki we florystyce stanowią ważny element dekoracyjny, szczególnie bukietów. Sitaki dekoracyjne do bukietów wykorzystywane do owijania, tworzenia kokard i zdobień w łączeniu z papierem, organzą, flizeliną. W naszej hurtowni florystycznej znajdziesz szeroki wybór siatek dekoracyjnych takich jak:

Siatki dostępne w wielu kolorach. Każda z nich jest elastyczna i łatwa do układania. Są pięknym dodatkiem do każdego bukietu lub pojedynczej łodygi kwiatowej

Siatki

Jest 122 produktów.

Pokazano 1-122 z 122 pozycji
Aktywne filtry

Siatki florystyczne

Siatki to charaktrystyczne materiały dekoracyjne z "dziurkowaną" strukturą. Każdy rodzaj siatki ma inny, ciekawy splot włókien naturalnej juty, materiału sztucznego czy plastikowego. Siatki cechuje duża wytrzymałośc i odporność na warunki atmosferyczne, wprzypadki kiedy mają być częścią dekoracji zewnętrznej.

Siatki dekoracyjne goszczą na półkach każdej kwiaciarni i pracowni florystycznej. Mają wiele zastosowań, które można wykorzystac w miarę pomysłowości.

Rodzaje siatek florystycznych:

W ofercie naszej hurtowni florystycznej znajdziesz m.in.:

- siatki jutowe
- siatki koronkowe
- siatki plastikowe
- siatki lniane
- siatki żyłki

Siatka florystyczna do bukietów

Nadasz finalnego wyglądy całej kompozycji kwiatowej takiej jak m.in. bukiet, wykorzystując do tego siatkę dekoracyjną. Dobór siatki powinien być uzależniony od dobranego do bukietu rodzaju kwiatów i ich kolorystyki. Do bukietów wykonanych z naturalnych (polnych) kwiatów idealnie pasuje naturalna siatka jutowa. Z kolei do stworzenia oryginalnej kompozycji, wypełnionej kolorami, polecamy np. siatkę plastikową w mocnej barwie.