Filtruj według

Wstążki krepinowe

Wstążki krepinowe są rodzajem marszczonego materiału, który charakteryzuje się możliwością stałego odkształcenia i modelowania go w dowolny sposób. Krepina wykonana została w formie paska o szerokości 6 cm. Krepina, z którego wykonana została wstążka jest gruba i wytrzymała.

Taśma krepinowa wykorzystywana może być do:

  • tworzenia kokard oraz różnego rodzaju wiązań
  • tworzenia kwiatów krepinowych
  • ozdabiania paczek prezentowych

Wstążki krepinowe

Jest 24 produktów.

Pokazano 1-24 z 24 pozycji
Aktywne filtry

Wstążka krepinowa

Krepina nazywana również krepą i krepiną włoską. Jest to produkt o dość grubej strukturze. To nic innego jak gruba bibuła poddana procesowi krepowania, czyli marszczenia.to nic innego jak gruba bibuła poddana procesowi krepowania, czyli marszczenia. Krepina w formie wstążki to pomarszczony i sprężysty papier. Wstążka krepinowa dzięki swej elastyczności doskonale nadaje się do modelowania i formowania w każdy dowolny sposób. 
 

Wstążka krepinowa we florystyce

Jest to materiał niezwykle podatny na modelowanie, dlatego doskonale sprawdzi się do każdego rodzaju dekoracji. Z jej udziałem możliwe jest stworzenie ciekawych i oryginalnych, a także elastycznych elementów dekoracyjnych. Wstążka krepinowa daje wiele możliwości w pracach rękodzielniczych. Jest też stałym elementem dekoracyjnym w bukietach, a także w zdobieniu paczek prezentowych.

Krepina wstążka

Krepina w formie wstążki o szerokości 6 cm. Krepina, z której wykonana została wstążka jest gruba i wytrzymała.

Taśma krepinowa może być wykorzystywana do:

- tworzenia kokard oraz różnego rodzaju wiązań
- tworzenia kwiatów krepinowych
- ozdabiania paczek prezentowych
- owijania bukietów
- osłonienia łodyg kwiatowych jako wykończenie bukietu